František Brikcius


Projekty


Brikcius Na Prádle  Projekt "Brikcius Na Prádle" je autorské čtení z připravovaného vydání básnické sbírky Anny Brikcius "Dítě Polárky", s hudebním doprovodem skladeb Ireny Kosíkové pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia.
  Violoncellistka a básník Anna Brikcius, farář Jan Židlický, skladatelka a varhanice Irena Kosíková a violoncellista František Brikcius se zúčastní ve středu 16. listopadu 2005, v 19.00 hod v kostele sv. Jana Křtitele Na Prádle (Říční ul. 6, Praha 1) projektu "Brikcius Na Prádle", který se bude konat v rámci sedmého ročníku Dne poezie (9. - 21. listopadu 2005). Podstatou Dne poezie je osvěta poezie mezi současnou veřejností.  Tento festival se každoročně koná na počest narození Karla Hynka Máchy (16. listopadu).


Anna Brikcius - básnická sbírka "Dítě Polárky"
Jan Židlický  - recitace

Irena Kosíková - Suita pro violoncello sólo (2005)
František Brikcius - violoncello


Brikcius Na Pradle (Anna Brikcius, Jan Židlický, Irena Kosíková a František Brikcius)


Praha 16. XI. 2005 v 19.00 hod, Kostel sv. Jana Křtitele Na Prádle, Říční ul. 6, Praha 1
http://www.Brikcius.com - František Brikcius: český violoncellista (Životopis, Obrázky, Repertoár, Projekty, CD, Duo, Download, Kontakt, Novinky, Festival, Odkazy)


ŽivotopisObrázkyRepertoárProjektyCDDuoDownload KontaktNovinkyAnna Festival
Odkazy


Česky ...  http://www.Brikcius.com - František Brikcius: český violoncellista - Projekt "Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia" (Václav Havel, Petr Pithart, Richard Svoboda, Jiří Matys, Petr Hejný, Jan Jirásek, Luboš Fišer, Miloš Štědroň, Irena Kosíková a František Brikcius)English ... http://www.Brikcius.com - František Brikcius: Czech Cellist - Project "Brikcius Na Prádle" (Anna Brikciusová, Jan Židlický, Irena Kosíková a František Brikcius)